Atribuită
Cumpărare directă
Piese schimb utilaje JCB3CX-2012: 1-Alarma mers inapoi JCB 3CX,1bucx307.91 2-Telescop scaun JCB 3CX,1bucx386.05 3-Rola fixa curea alternator JCB 3CX,1bucx244.80 4-Rola intinzator curea alternator JCB 3CX,1bucx385.33 5-Curea ventilator JCB 3CX ss:2018396,1bucx216.07
- Număr anunț
- DA26449042
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43630000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.540,16 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.