Atribuită
Cumpărare directă
5661724 12 SET 2 GHEME IUTĂ 100g/ghem 46,80 6821578 2 DISC LAMELAR ŞLEFUIT GR.120 Ø125X22,23MM 24,80 5018245 1 SET TRAF SPUMĂ 5CM FIN MÂNER TAVĂ 7,30 10015791 2 HIKOKI DISC DEBITAT METAL 350x2,8x25,4mm 52,00 7462967 1 STEINEL ADEZIV 500 GR CRISTAL 29,90 6644752 6 TRX TPE-ROLĂ GHIDARE 75mm, PLACĂ 1.158,00 6084318 4 ROST ADEZIV TIP ARACET LEMN 4L 199,60 Total cu tva : 1.518,40 lei
- Număr anunț
- DA26465603
- Autoritate contractantă
- Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.275,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.275,97 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.