Atribuită Cumpărare directă

MEDICAMENT PENTRU CHIMIOPROFILAXIA MALARIEI, DESTINAT CADRELOR M.A.I. PARTICIPANTE LA MISIUNI INTERNATIONALE. CANTITATE : 500 COMPRIMATE TERMEN VALABILITATE: MINIM 1 AN DE LA LIVRAREA PRODUSULUI. TERMEN LIVRARE: MAXIM DATA DE 09.10.2020.

Număr anunț
DA26447551
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,50 RON
Valoare atribuită
797,50 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,50 RON

din 797,50 RON estimat