Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Lucrări de reabilitare și modernizare în cadrul proiectului ”Reabilitarea și extinderea căminului cultural din satul Porumbenii Mici”
- Număr anunț
- SCN1035275
- Autoritate contractantă
- COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702.156,06 RON
- Valoare atribuită
- 667.009,71 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1022522
- Termen limită
- 08.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034256
Documente
Documentația de atribuire
- 00.1CP_PMICI_PT_Partea 1 Pag. 1-112-semnat.pdf.p7s
- 00.2CP_PMICI_PT_ Pag. 113-152-semnat.pdf.p7s
- 00.3CP_PMICI_PT_Pag.153-192-semnat.pdf.p7s
- 00.4CP_PMICI_PT_Pag.193-207-semnat.pdf.p7s
- 00.5CP_PMICI_PT_Pag. 208-218-semnat.pdf.p7s
- 00.6CP_PMICI__PT_ Pag. 219-342-semnat.pdf.p7s
- 00.7CP_PMICI_PT_Pag. 343-453, 489-semnat.pdf.p7s
- 08_CP_PMICI_Formulare_DL_06.11.2018 (1)-semnat.docx.p7s
- 09_CP_PMICI_Model de contract_DL_07.11.2018 (1)-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini P.Mici-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034256.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 1
BUMB COMPANY SRL CUI 21880269
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TRIGA SRL CUI RO 9444740
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LORD-COM IMPEX SRL CUI RO 18868478
Valoare atribuită
667.009,71 RON
din 702.156,06 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 35.146,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.