Atribuită Cumpărare directă

1.Memorie server Dell 64 GB DDR4-10 buc.DESCRIERE: Memorie pentru Server Dell 64 GB, 64GB DDR4 2933MHz ECC Registered RAM Memory DIMM, garantie 3 ani.Termen de livrare:30 de zile;2.HDD server Dell 14 TB, 7200rpm, 256MB-5 buc.DESCRIERE: HDD pentru Server Dell 14TB, 7200rpm, 256MB Cache, 1M hours MTBF, functionare 24x7, Rotational Vibration (RV) sensors, optimizat pentru NAS, cage inclus pentru instalare hot-swap,garantie 3 ani.Termen de livrare:30 de zile;3.Laptop HP ProBook 455 cu soft Win 10 Pro, Office Academic si accesorii-7 buc.DESCRIERE: HP ProBook 455 G7 NB PC UMA Ryze7 4700U 455 G7 / 15.6 FHD AG UWVA 250 HD + IR / 16GB (1x16GB) DDR4 3200 / 512GB PCIe NVMe TLC / 720p IR / Clickpad with numeric keypad / Intel Wi-Fi 6 AX200 ax 2x2 MU-MIMO nvP 160MHz +BT 5 / Pike Silver Aluminum / FPS / Standard Pac Garantie 3 ani de tip NBD Monitor P2419H - 2 buc Soft Windows 10 Pro Soft Office Home Academic Adaptor USB-C to Dual DisplayPort4k.Termen de livrare:45 zile.Transportul produselor este inclus in pret.Valoare totala achizitie:64.304,00 lei fara TVA,respectiv 76.521,76 lei cu TVA. Beneficiar:Prof.dr.Corin Braga,Facultatea de Litere.Responsabil achizitie:Ocsana Muntean.

Număr anunț
DA26467211
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.304 RON
Valoare atribuită
64.304 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.304 RON

din 64.304 RON estimat