Atribuită Cumpărare directă

BISON Epoxy metal - adeziv metal 2*12 ml - 20 BUC BISON Epoxy 5minute -adeziv rapid 2*12ml - 7 BUC MOTIP Chit poliesteric 1000g - 5 KG

Număr anunț
DA26458236
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
TEMAD CO SRL (CUI 6620400)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,33 RON
Valoare atribuită
625,33 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,33 RON

din 625,33 RON estimat