Atribuită
Anunț de participare
Imunoglobulină antirabică
- Număr anunț
- CN1008200
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.508.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.072.550 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 02:43
- Anunț de atribuire
- CAN1012124
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 010-018242
- Documentație de atribuire
- DF1036834
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 cantitativ-valorica Imunoglobulina antirabica.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini Imunoglobulina antirabica.docx.p7s
- FisaDate_DF1036834.pdf
- Formulare Imunoglobulina antirabica.docx.p7s
- Model acord cadru Imunoglobulina antirabica.docx.p7s
- Model contract subsecvent Imunoglobulina antirabica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA CUI RO 11653560
Valoare atribuită
8.072.550 RON
din 5.508.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro