Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,3% sub estimat
Contract de achizitie de echipamente hardware necesare implementării sistemului informatic pentru centralizarea rezultatelor alegerilor si a sistemului informatic pentru monitorizarea prezentei la vot din anul 2019
- Număr anunț
- CN1008178
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- PRODUCTON SRL (CUI 4528050)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.285.105 RON
- Valoare atribuită
- 1.134.850 RON 50,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 02:28
- Anunț de atribuire
- CAN1021400
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 010-018238
- Documentație de atribuire
- DF1036628
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini _final ANAP.pdf.p7s
- CTE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036628.pdf
- Formulare NOI MODIF ANAP 2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRIME TELECOM SRL CUI RO 13506450
Valoare atribuită
1.134.850 RON
din 2.285.105 RON estimat
50,3%
Adjudecat la 49,7% din estimat · economie 1.150.255 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.