Atribuită Cumpărare directă

Oprit alimentarea cu agent termic - aburr, apa calda Decopertat manual zona in care se afla conductele de abur si apa calda sparte pe o lungime de 4m si h=0,8/m Dezafectat cele trei tronsoane de agent termic abur, apa calda teava 4''=5m, teava 3''=10m curba 4''=1buc, curba 3''=2buc Inlocuit trei tronsoane ce prezinta fisuri (teava 4''=5m, curba 4''=1buc, teava 3''=10m, curba 3''=2buc, electrozi sudura superbaz 3,2mm=6kg Grunduit tronsonul nou Acoperit manual tevile cu un strat gros de nisip 1,5tone, polistiren si completat cu pamant Efectuat probe de presiune si etanseitate dupa pornirea agentului termic

Număr anunț
DA26451253
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
INSTAL AXY INDUSTRY SRL (CUI 13906805)
Cod CPV
45231111-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.966,39 RON
Valoare atribuită
4.966,39 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.966,39 RON

din 4.966,39 RON estimat