Atribuită Cumpărare directă

Imprimate tipizate conform ADV1172070/24.09.2020 si oferta: PV interventie, format A4 hartie autocopiativa, 150 file/carnet buc 12 Anexa PV interventie format A4 hartie autocopiativa, 150 file/carnet buc 12 Planul cu organizarea serviciului operativ si de zi, format A3, 200 file buc 16 Imprimatele tipizate vor respecta modelele primite din partea autoritatii contractante

Număr anunț
DA26443574
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,40 RON
Valoare atribuită
788,40 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,40 RON

din 788,40 RON estimat