Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE LACTATE (Unt 200gr 65% grasime - 20 bucati, Lapte cutie 1,5%grasime - 24 bucati, Branza burduf membrana 3,5-4 kg, Iaurt in stil grecesc 900g ,10%g - 8 bucati, Cascaval Dalia 250g - 8 bucati, Iaurt gras. 3%,175gr. - 70 bucati, Smantana 18% grasime 900g - 10 bucati
- Număr anunț
- DA26469704
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
- Furnizor / câștigător
- ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
- Cod CPV
- 15530000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,80 RON
- Valoare atribuită
- 563,80 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.