Atribuită
Cumpărare directă
Polizor unghiular GWS 7-125, 720 W - 2 buc; Masina de gaurit si insurubat cu percutie, 5A - 1 buc; Roaba capacitate 100 l - 2 buc; Scara aluminiu 2x7 trepte, 2m 1 buc; Ciocan pentru lacatus ,coada din fibra de sticla, 0.5 kg - 2 buc; Ciocan pentru lacatus 1kg - 2 buc; Cleste combinat 200mm - 2 buc; Masca sudura automata - 1 buc; Chei imbus, 10-50mm, set 9 buc - 1 set; Chei imbus 1.5-10 mm, set 10 buc - 1 set; Disc debitare inox si metal, 125x22.23x1mm - 25 buc; Disc degrosare cu degajare, 125x22.23x6 mm - 5 buc; Disc debitare metale, 230x22.23x2 mm - 10 buc; Disc lamelar frontal, Klinspor 125x22.23 mm, granulatie 120 - 10 buc; Diblu universal plastic, cu surub cap inecat, 8x52mm - 1000 buc; Surb rigips autofiletant, cap inecat, din otel fosfatat, 3.5x25mm, 250 buc/cutie - 4 cut; Surb rigips autofiletant, cap inecat, din otel fosfatat, 3.5x35mm, 250 buc/cutie - 4 cut; Surb rigips autofiletant, cap inecat, din otel fosfatat, 3.5x45mm, 500 buc/cutie - 4 cut; Surb rigips autofiletant, cap inecat, din otel fosfatat, 3.5x55mm, 500 buc/cutie - 5 cut; Sapa egalizare, interior/exterior, pentru trafic intens - 1800 kg; Sapa autonivelanta CN 68, interior, 25kg - 1200 kg.
- Număr anunț
- DA26463051
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.750,63 RON
- Valoare atribuită
- 5.750,63 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.