Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi din inox cu capacitatea de 20 litri. Este prevazut cu pedala exterioara pentru deschiderea capacului si galeata interioara din plastic cu maner metalic. Fixarea sau strangerea sacilor menajeri este usurata de galeata interioara cu maner.

Număr anunț
DA26471531
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,74 RON
Valoare atribuită
194,74 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,74 RON

din 194,74 RON estimat