Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine> vas WC (2buc x 126,050 lei), rezervor WC (2buc x 65,546 lei), racord flexibil WC (2buc x 12,605 lei), capac WC (2buc x 18,806 lei), set lavoar+masca+oglinda (1buc x 226,89 lei), suport hartie (2buc x 15,126 lei), sifon lavoar (2buc x 4,201 lei), racord flexibil 60 cm (2buc x 5,882 lei), teava PPR PN20 DN20 (1buc x 11,764 lei).
- Număr anunț
- DA26464912
- Autoritate contractantă
- COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
- Furnizor / câștigător
- AL & CO NARFELI CONSTRUCT SRL (CUI 36405838)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 731,07 RON
- Valoare atribuită
- 731,07 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.