Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser servetele pliate mare Tork Dispenser pentru servetele pliate tip V si ZZ. Design nou din gama Tork Elevation. Este un sistem traditional potrivit pentru toaletele publice. Design modern si robust, ocupa putin spatiu si are un aspect atragator. Igienic - atingeti doar prosopul pe care il folositi. Dispenser cu fereastra transparenta, in partea de jos, ce ajuta la monitorizarea consumului, in vederea reincarcarii. Capacitate: 500 de servetele. Usor de folosit si de intretinut. Detalii tehnice: Material: plastic Dimensiuni: Inaltime: 439 mm. x Latime: 333 mm. x Adancime: 136 mm. Greutate: 1,400 kg. Rezervele aparatului: Prosoape pliate Z fold – verzi Prosoape pliate Z fold – albe Prosoape pliate Z fold – ultra albe laminate Servetele albe pliate premium Tork
- Număr anunț
- DA26429172
- Autoritate contractantă
- Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman — Regiunea Sud-Muntenia (CUI 20771840)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,80 RON
- Valoare atribuită
- 107,80 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.