Atribuită Cumpărare directă

ADV1166950 Indicator ulei bord ARO 323 Motor L 25 Buc. 1 16,81 16,81 Filtru vas servodirectie ARO 323 Motor L 25 Buc. 1 21,01 21,01 Bucsa delcou ARO 323 Motor L 25 Buc. 1 42,02 42,02 Oring(garnitura) Bucsa delcou Buc. 1 2,52 2,52 Furtun racire ARO 323 Motor L 25 ml 20 14,71 294,2 Paleta ventilator ARO 323 Motor L 25 Buc. 1 126,05 126,05 Filtru ulei serodirectie ARO 323 Motor L 25 Buc 1 21,01 21,01 Cablu frana mana ARO 323 Motor L 25 Buc. 1 46,22 46,22 Cilindru receptor frana spate ARO 323 Motor L 25 Buc. 2 33,61 67,22 "Bucsa brat ARO 323 Motor L 25 Buc. 2 5,04 10,08 Cap bara stanga ARO 323 Motor L 25 Buc. 2 21,01 42,02 Cap bara dreapta ARO 323 Motor L 25 Buc. 2 21,01 42,02 Bara conexiune ARO 323 Motor L 25 Buc. 1 79,83 79,83 Filtru carburant ARO 323 Motor L 25 Buc. 2 8,4 16,8 TOTAL 827,81

Număr anunț
DA26433855
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
827,81 RON
Valoare atribuită
827,81 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

827,81 RON

din 827,81 RON estimat