Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA 6buc*8.40lei,HARTIE TORK 6buc*22.69lei,ROLA 100M 4buc*7.56lei,SACI 35L 4buc*3.36lei,SAPUN LICHID 4buc*5.04lei,SOLUTIE VASE PUR 2buc*3.36lei,BURETE VASE 4buc*0.46lei,ASEVI 2buc*10.92lei,SOLUTIE GEAM CLIN 2buc*5.46lei,PRONTO SPRAY 2buc* 12.18lei,DOMESOS 3buc*6.30lei,LAVETE USCATE 2buc*2.52lei,MOP 250G 2buc*4.20lei,APA DISTILATA 5L 1buc*14.29 lei
- Număr anunț
- DA26434926
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362,77 RON
- Valoare atribuită
- 362,77 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.