Atribuită
Cumpărare directă
MASCA 400buc*0.59lei,MANUSI 10buc*57.14lei,GEL 750ML 8buc*23.53lei,BANDA DELIMITARE 60buc*6.72lei,BULINE"pastreaza distanta" 30buc*6.30lei,SAPUN LICHID 500ML 5buc*5.04lei,DISPENSER SERVETELE 5buc*43.70lei, HARTIE IGIENICA 5BAX 5buc*8.40lei,SERVETELE DISPENSER 30buc*2.94lei,COS GUNOI CU PEDALA 18L 5buc*40.34lei,PERDEA URNA VOT 4buc*29.41lei
- Număr anunț
- DA26434923
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.280,67 RON
- Valoare atribuită
- 2.280,67 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.