Atribuită Cumpărare directă

Rezerva mop bumbac 250gr, foarte absorbant, nu se desira, nu lasa scame, rezerva mop de calitate superioara, compatibil cu toate cozile de mop.

Număr anunț
DA26431225
Autoritate contractantă
LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,60 RON
Valoare atribuită
193,60 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,60 RON

din 193,60 RON estimat