Atribuită Cumpărare directă

OFERTA CONFORM ANUNT PUBLICITAR NR. ADV1168602/09.09.2020.

Număr anunț
DA26424762
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33191110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.398,99 RON
Valoare atribuită
57.398,99 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.398,99 RON

din 57.398,99 RON estimat