Atribuită Cumpărare directă

Orasul Bucecea doreste sa achizitioneze Studiu topografic retea gaz pentru o lungime de 40 km (BUCECEA,CALINESTI,BOHOGHINA),vizat OCPI, in vederea realizarii obiectivului de investitii “EXTINDERE RETELE GAZ ORAS BUCECEA (CALINESTI, BOHOGHINA), JUD. BOTOSANI”.PRET PROPUS DE AC - 1.000 LEI/KM

Număr anunț
DA26399449
Autoritate contractantă
ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
Furnizor / câștigător
TOP-PROIECT SRL (CUI 6798131)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat