Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator TRAFIC A4 25 DOSAR SINA CARTON 100 Folie protectie 50 microni 300 Pix PENSAN TRIBALL 120 Buretiera ECADA 5 Calculator MILAN 512 1 CALCULATOR MILAN 153012 1 CAPSATOR DACO 24/6 2 Perforator 45 coli Metalic NOKI 1 HARTIE COPIATOR A3 3 Clipboard DUBLU DACO 1 Fisa de consultatii medicale copii 500 Folie protectie 50 microni 200 FOLII PROTECTIE DACO CRISTAL115 1 Creion corector MILAN 1 Decapsator DACO 1 stampila personalizata 1

Număr anunț
DA26430768
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.253,38 RON
Valoare atribuită
1.253,38 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.253,38 RON

din 1.253,38 RON estimat