Atribuită Cumpărare directă

1 Detergent dezinfectant universal Sanytol pardoseli si suprafete 1l SL312202 BUC 3.00 12.00 0.00 36.00 2 Gel Dezinfectant 350mL Purell Advanced GJ-9659-12-EEU0 BUC 6.00 20.60 0.00 123.60 3 Lavete universale 3/set Sweet Home PS-1859 SET 6.00 1.22 0.00 7.32 4 Hartie igienica 3 straturi alba 10 role/set Perfex 23958 SET 3.00 6.90 0.00 20.70 5 Prosop celuloza Midi 2 straturi 6 role/bax 320PBAX BAX 1.00 55.00 0.00 55.00 6 Saci menajeri ultrarezistenti 35L 15 buc/rola Sweet Home WNS-0530 ROL 5.00 2.11 0.00 10.55 7 Sapun lichid 250 ml Original Dove 177000 BUC 5.00 5.60 0.00 28.00

Număr anunț
DA26428407
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,17 RON
Valoare atribuită
281,17 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,17 RON

din 281,17 RON estimat