Atribuită
Cumpărare directă
Cos Gunoi Cu Pedala Si Capac 22 L 10 BUC 48.00 Cos Gunoi Cu Capac Si Pedala 50L 10 BUC 89.00 Masca Protectie Trei Pliuri Cu Elastic 750 BUC 0.64 Manusi Vinil 100Buc/Cut Mar.M 15 CUTIE 49.00 Saci Menaj 60 L 20/Set 20 SET 1.64 Saci Menaj 35 L 20/Set 20 SET 1.09 Autocolant Sageata Iesire Rosie 50 BUC 5.00 Autocolant Sageata Intrare Verde 50 BUC 5.00 Autocolant Rotund Pastreaza Distanta 50 BUC 18.00 Alcool Sanitar 500 Ml 25 BUC 5.50 Dezinfectant Suprafete Multiple 5L 10 BIDON 36.00 Detergent Dezinfectant Antispumant Pentru Pardoseli 5L 5 BUC 56.60 Banda Adez Marcare Tesa 50x33m Galben-Negru 10 BUC 30.90 Autocolant Rotund pentru banci 100 BUC 5.00 Dozator Prosop Reflex Portabil Alb Turcoaz 10 BUC 192.00 Covor Dezinfectant Cu Tava 71 x 35 x 3 Cm 10 BUC 125.00 Plexiglas: L=1,8 m, H= 1 m, decupaj dreptunghiular, montaj si suport prindere 5 BUC 534.00 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 2Pl 12 BUC 31.00
- Număr anunț
- DA26425739
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.841,10 RON
- Valoare atribuită
- 11.841,10 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.