Atribuită
Cumpărare directă
Pantoprazol Sun 40mg pulb.sol.inj*1fl (PANTOPRAZOLUM) _185420015_#RX 500 x 6.83 = 3415 Oxiflux 400mg*60cpr.film.elib.prel (PENTOXIFYLLINUM) _184563078_#RX 8 x 42.44 = 339.52 Extraveral 80mg/20mg*20cpr (COMBINATII(Extract uscat de valeriana/Fenobarbital)) _6333_#RX 10 x 8.37 = 83.70 Ambroxol 3mg/ml sirop*100ml EGI (AMBROXOLUM) _9444_#OTC 20 x 5.65 = 113 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26447860
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33612000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.838,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.838,22 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.