Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Produsul serviciul Specificatii tehnice U.M. Cant. 1 Detergent Dezinfectant Sanitar Detergent gel profesional dezinfectant si concentrat. Destinat curatarii obiectelor sanitare (chiuvete, cazi, vase de WC). – 5l Buc. 2 2 Solutie pt. Geam Detergent profesional destinat curatarii geamurilor, oglinzilor si a obiectelor din sticla sau plastic. – 5l Buc. 1 3 Odorizant wc Odorizant wc Buc. 10 4 Dezinfectant clor Dezinfectant clor – 5l Buc. 1 5 Rezerva mop profesional Rezerva mop profesional, din bumbac, 330 gr. Buc. 4 6 Saci menaj 35 L Saci pt. gunoi menajer cu capacitatea de 35 L. Buc. 5 7 Saci menaj 60 L Saci pt. gunoi menajer cu capacitatea de 60 L Buc. 5 8 Saci menaj 120 L Saci pt. gunoi menajer cu capacitatea de 120 L Buc. 5
- Număr anunț
- DA26434793
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138,43 RON
- Valoare atribuită
- 138,43 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.