Atribuită Cumpărare directă

piese si accesorii pentru copiatoare, multifunctionale, imprimante

Număr anunț
DA26432380
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
ALEXIA BIROTIC SERVICE S.R.L. (CUI 26185328)
Cod CPV
30124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.075 RON
Valoare atribuită
38.075 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
26.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.075 RON

din 38.075 RON estimat