Atribuită
Cumpărare directă
ignifugare ( lemn si textile) .pt o suprafata plana de 236 mp Se folosesc substante aprobate de CNSIPC Bucuresti..COFICIENT PT GRINZI CAPRIORI POPI PLAFON COSTOROABE 1.7 . 10.8 LEI MP -aplicare in 3 straturi 236 mp* 1.7 (coef. plan vertic)*3 straturi=1203.60 mp
- Număr anunț
- DA26425550
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
- Furnizor / câștigător
- DERA-TOXIC 2000 SRL (CUI 13348156)
- Cod CPV
- 45343100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.003,20 RON
- Valoare atribuită
- 13.003,20 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.