Atribuită Cumpărare directă

PRESENTER Kensington Wireless cu laser KT-33374EU, ETICHETE ADEZIVE format A4, diverse dimensiuni, Pix cu gel albastru 0.7 mm UNI-UM 170, MAPA PLASTIC A4 Premium - cotor de 15mm- bleumarin, PORTCARD PVC RIGID ORIZONTAL DUBLU KEJEA KJ-190, 55*90mm, set 5 buc, CLIPS metalic pentru ECUSOANE

Număr anunț
DA26426439
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
744,35 RON
Valoare atribuită
744,35 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744,35 RON

din 744,35 RON estimat