Atribuită Cumpărare directă

3 SETURI A CATE 5 ROLE PENTRU SCAUN SCOPE 10 SETURI A CATE 5 ROLE PENTRU SCAUN DONA

Număr anunț
DA26418960
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
M & D RETAIL CONSTANTA SRL (CUI 13943129)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,26 RON
Valoare atribuită
588,26 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,26 RON

din 588,26 RON estimat