Atribuită
Cumpărare directă
1. DISC ABRAZIV 350X3.5X25 11 A - 5 BUC - 32.77 LEI/ BUC 2. DISC ABRAZIV 230X2X22 11 A - 10 BUC - 7.06 LEI/ BUC 3. DISC ABRAZIV 230X6X22 11 A - 5 BUC - 17.90 LEI/ BUC 4. DISC ABRAZIV 125X1X22 11 A - 10 BUC - 2.94 LEI/ BUC 5. DISC ABRAZIV 125X6X22 11 A - 5 BUC - 5.97 LEI/ BUC 6. DISC FRONTAL 125X22 GR 60 - 10 BUC - 8.66 LEI/ BUC
- Număr anunț
- DA26420461
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
- Cod CPV
- 14810000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469,75 RON
- Valoare atribuită
- 469,75 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.