Atribuită Cumpărare directă

DISPENSER DEZINFECTANT PROFESIONAL BUC 4 DISPENSER DEZINFECTANT CU SENZOR BUC 4

Număr anunț
DA26416894
Autoritate contractantă
COMUNA PALEU (CUI 15304644)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
42993200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.536 RON
Valoare atribuită
1.536 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.536 RON

din 1.536 RON estimat