Atribuită Cumpărare directă

UPS 2000VA / 1200W SURSA NEINTRERUPTIBILA TENSIUNE QUER MICROPOWER KOM0555 SURSA NEINTRERUPTIBILA TENSIUNE 2000va UPS MICROPOWER 2000 (2000VA/1200W) QUER KOM0555 Descriere: Putere: 2000 VA/1200 W Tensiune intrare: 110VAC/120VAC sau 220VAC / 230VAC / 240VAC (81-145 VAC sau 162-290 VAC) IE?IRE Frecventa: 50Hz/60Hz

Număr anunț
DA26421894
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237280-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,92 RON
Valoare atribuită
489,92 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,92 RON

din 489,92 RON estimat