Atribuită
Cumpărare directă
diblu bataie 8*100= 1 cutie, diblu bataie 8*80= 1 cutie, surub pal 3,5*30 (1000/cut)= 1 cutie, surub pal 3,5*35= 1 cutie, surub pal 3,5*40= 1 cutie, surub pal 3,5*60= 1 cutie, surub pal 4*70 500/cutie=1 cutie, surub pal 4*80 500/cutie= 1 cutie, surub pal 6*100 100/cutie= 2 cutii . , negrese 35 1000/cutie= 1 cutie, cuie constructii = 10 kg
- Număr anunț
- DA26438070
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
- Cod CPV
- 44531510-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384,93 RON
- Valoare atribuită
- 384,93 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.