Atribuită
Cumpărare directă
1 BATISTE NAZALE PERLETTI 3 STR 10BUC/SET CIRESE PERLETTICI SET 2.00 2.35 0.00 4.70 2 Detergent dezinfectant universal Sanytol pardoseli si suprafete 1l SL312202 BUC 5.00 12.00 0.00 60.00 3 Dezinfectant 750 ml Atlantic Domestos 1324 BUC 5.00 6.90 0.00 34.50 4 Gel Dezinfectant 350mL Purell Advanced GJ-9659-12-EEU0 BUC 5.00 20.60 0.00 103.00 5 Lavete universale 3/set Sweet Home PS-1859 SET 5.00 1.22 0.00 6.10 6 HARTIE IG. PERFEX 3STR 117FOI PIERSICA 10/SET 400215 SET 3.00 6.90 0.00 20.70 7 Prosop celuloza Midi 2 straturi 6 role/bax 320PBAX BAX 2.00 55.00 0.00 110.00 8 Saci menajeri ultrarezistenti 35L 15 buc/rola Sweet Home WNS-0530 ROL 5.00 2.11 0.00 10.55 9 Sapun lichid 250 ml Original Dove 177000 BUC 5.00 5.60 0.00 28.00
- Număr anunț
- DA26421686
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377,55 RON
- Valoare atribuită
- 377,55 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.