Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom Brother HL-L2312D, A4, Duplex

Număr anunț
DA26431755
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Prahova (CUI 17101638)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,88 RON
Valoare atribuită
668,88 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,88 RON

din 668,88 RON estimat