Atribuită Cumpărare directă

Rack Stand-alone 42U 80x100cm, cu sistem de ventilatie cu 4 ventilatoare - 1 buc.

Număr anunț
DA26419239
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
32424000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.968,15 RON
Valoare atribuită
1.968,15 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.968,15 RON

din 1.968,15 RON estimat