Atribuită
Cumpărare directă
Drapel ROMANIA-exterior-90x135-fl, MATERIAL GERMANIA - 10 buc, Lance lemn 2.10 m cu ogiva - 10 buc, REGISTRUL DISPOZITIILOR EMISE DE PRIMAR (snuruit) cartonat - 3 buc, REGISTRU CORESPONDENTA (INTRARE-IESIRE) - 16 buc, Cerere pentru emitere Certificat de Urbanism - 2 buc, F8. CERERE pt. emiterea AUTORIZATIEI DE CONSTRUIRE/ DESFIINTARE- 2 buc, Foaie de parcurs persoane - 1 buc, PROCES-VERBAL de constatare si sanctionare a contraventiilor - 1 buc, ANCHETA SOCIALA privind acordare unor drepturi de asistenta sociala - 300 buc, REGISTRUL CITITORILOR (BIBLIOTECI) - 1 buc, ITL 046-2016 - Proces-verbal de constatare a contraventiei - 2 buc, REGISTRU DE CASA - HARTIE AUTOCOPIATIVA - 2 buc.
- Număr anunț
- DA26421293
- Autoritate contractantă
- Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.012,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.012,92 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.