Atribuită Cumpărare directă

Unitate de imagine Lexmark Black 52D0Z00 ptr.MS812dn / MS810de / MS811dn, original OEM, Capacitate 100.000 pagini. Cantitate 12 BUC.

Număr anunț
DA26431647
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.927,80 RON
Valoare atribuită
1.927,80 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.927,80 RON

din 1.927,80 RON estimat