Atribuită
Cumpărare directă
1. Priza simpla ST, polipropilena, culoare alb, cu rama inclusa, 250V, putere maxima 380 w - 5 buc x 9 lei 2. Intrerupator simplu ST, culoare alb, cu rama inclusa, material polimeri - 5 buc x 8 lei 3. Tub neon 18w, lumina rece, 220-240V - 35 buc x 8 lei 4. Bec econimoc led 15w lumina rece E27 - 40 buc x 9.5
- Număr anunț
- DA26437015
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- BEST GRUP COMPANY SRL (CUI 23885343)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 745 RON
- Valoare atribuită
- 745 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.