Atribuită
Cumpărare directă
Geanta laptop 15.6", Targus geanta notebook Case 15.6'' Targus geanta notebook Case 15.6'' PN: TAR300 Garanție 3 ani Specificatii tehnice Model TAR300 Specificatii tehnice Tip Geanta Compatibilitate maxima 16 inch Material Nailon Culoare Negru Greutate 1.2 Kg Dimensiuni 393.7 x 101.6 x 362 mm Transport gratuit . fpl62l #40947
- Număr anunț
- DA26441722
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237270-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92,44 RON
- Valoare atribuită
- 92,44 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.