Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Nr. lot Cod Denumire produs Impachetare Cant. Pret /UM Valoare 1 96124 GENBOX ANAEROB 10 Pungute 5 108.00 540.00 2 0540P BACILLUS SUBTILIS ATCC 19659 2 Tulpini 2 436.00 872.00 4 0366E3 ENTEROCOCCUS FAECALIS ATCC 29212 10 Tulpini/fiola 1 2,055.00 2,055.00 11 0318P CLOSTRIDIUM PERFRINGENS ATCC 13124 2 Tulpini 2 482.00 964.00 12 0306P KLEBSIELLA AEROGENES ATCC 13048 2 Tulpini 2 380.00 760.00 13 0353P PSEUDOMONAS AERUGINOSA ATCC 27853 2 Tulpini 2 320.00 640.00 17 0483E3 ESCHERICHIA COLI ATCC 8739 10 Tulpini/fiola 1 2,055.00 2,055.00 Total pachet: 7.886,00 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA26438872
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.886 RON
- Valoare atribuită
- 7.886 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.