Atribuită
Cumpărare directă
1 CARTUS CANON CRG 737 COMPATIBIL BUC 2.00 54.62 2 CARTUS CANON PG512 BUC 2.00 84.03 3 CARTUS CANON CL513 BUC 2.00 105.04 4 Cartus xerox 3025 compatibil BUC 1.00 75.63 5 CARTUS HP M477FDW cf410/411,BK/C COMPATIBIL BUC 2.00 100.84 6 CARTUS CERNEALA CANON GI490 C/M/Y/B BUC 14.00 26.89 7 CABLU VGA 10 ML BUC 3.00 37.82 8 cablu hdmi 10m BUC 3.00 46.22
- Număr anunț
- DA26450302
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala Spiru Haret (CUI 15277140)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI 5168057)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.393,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.393,28 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.