Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie 4 x Albastru de toluidina, (Toluidine blue), Bio Optica Italia Colour Index No. 52040 Synonyms: Toluidine blue O; C.I. 52040; Basic blue 17 CAS: 6586-04-05 EC No.: 2021462 Molecular weight: 1298.85 Molecular Formula : C58 H68 CuN16S4 4Cl Appearance dark blue powder Solubility water: 8mg/ml ethanol: 1mg/ml
- Număr anunț
- DA26465107
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.476 RON
- Valoare atribuită
- 1.476 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.