Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): UTILAJ buldoexcavator CASE 580ST, NUMAR DE INREGISTRARE :TETOIUVL171, 3387 CMC / 72 KW / 1 LOC /9140 KG ASIGURATOR CITY INSURANCE PRIMA DE ASIGURARE = 774,25 LEI VALABILITATE 12 LUNI DE LA 02.10.2020 PANA LA 01.10.2021

Număr anunț
DA26433603
Autoritate contractantă
COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,25 RON
Valoare atribuită
774,25 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774,25 RON

din 774,25 RON estimat