Atribuită
Cumpărare directă
Revizii tehniceanuale, autorizari functionare, reparatii executate potrivit prescriptiilor tehnice PTA1- 2010 emise de ISCIR, precum si la recomandarile producatorilor de echipamente cuprinse in manualul ce insoteste produsul la utilizator, pentru cazane murale si de pardoseala echipate cu arzatoare alimentate pe gaze naturale cu puteri pana in 400kw: 1. Cazan Viadrus G300, echipat cu arzator RBL Guliver BS303761758 cu Pu= 126Kw: Revizie anuala+ 750.00lei/buc + autorizare ISCIR = 350,00lei/ buc; 2. Cazan CELSIUS OV100 Starktherm- Pu=100kw: Revizie anuala= 800.00lei; Autorizare = 350.00lei 3. CT murala STAR310Fi: Pu= 31kw; Revizie = 200.00lei/ Autorizare: 200.00lei 4. Cazan 2R7 FREESTASNDING cu Pu= 139Kw, echipat cu arzator: Revizie anuala= 750.00lei/buc; Autorizare= 350.00lei/ buc, 5. Verificare metrologica supape siguranta: Demontare/ verificare metrologica/ montare: 12buc x 100.00lei/ buc 6. Verificari tehnice functionale: Boilere/ pompe circulatie/ vase expansiune din echiparea instalatiilor termice:1310.00lei 7. Materiale si piese de schimb necesare inlocuirii celor defecte sau uzate datorita folosirii/ uzurii normale din sezonul precedent, constatate in urma operatiilor de revizie. 8. Reparatie instalatie termica = 213.00lei
- Număr anunț
- DA26444065
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
- Furnizor / câștigător
- BAL-TERM SRL (CUI 32231704)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.673 RON
- Valoare atribuită
- 8.673 RON
- Data publicării
- 26.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.