Atribuită
Cumpărare directă
1 CPE435 CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN- 2220/2010 LASER BUC 2.00 38.00 76.00 2 CPE3270 CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN- 2320/2380/660 XL LASER BUC 2.00 36.80 73.60 3 CPE61 CARTUS TONER COMPATIBIL HP Q2612X/FX10 XL 2.8K LASER BUC 2.00 38.00 76.00
- Număr anunț
- DA26449681
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225,60 RON
- Valoare atribuită
- 225,60 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.