Atribuită Cumpărare directă

Set birou / set arhivare / hartie a4

Număr anunț
DA26450577
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala dr. Boga Alajos (CUI 14647830)
Furnizor / câștigător
BENE-DICTUS SRL (CUI 18913668)
Cod CPV
39263100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,55 RON
Valoare atribuită
1.235,55 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,55 RON

din 1.235,55 RON estimat