Atribuită Cumpărare directă

Baterie litiu Li-SOCl2, LS 14250, format1/2 AA, marca EVE BATTERY , 3.6V 1200mAh Baterie alcalina marimea AA (R6), 1.5 V, marca ANSMANN, Baterie litiu CR123, tensiunea 3V, marca ANSMANN

Număr anunț
DA26449923
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
SAWEXIM SRL (CUI 16493517)
Cod CPV
31420000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.296 RON
Valoare atribuită
4.296 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.296 RON

din 4.296 RON estimat