Atribuită Cumpărare directă

Cartus ink HP21XL Compatibil

Număr anunț
DA26468316
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC FELIX (CUI 21539483)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI 11279530)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,07 RON
Valoare atribuită
348,07 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,07 RON

din 348,07 RON estimat